Αποτελέσματα Χρονιάς 2019 - 2020


AAA+ Fake Rolex Replica Watches For Sale.

Each of Omega replica watch designs are unique, and the set as a whole is well-suited to any number of tastes.

.Με την έκδοση των τελευταίων αποτελεσμάτων, βρισκόμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε την πλήρη λίστα των επιτυχόντων των φροντιστηρίων μας για τη χρονιά 2019-2020. Σε μια πολύ ιδιαίτερη χρονιά, φροντίσαμε ώστε οι μαθητές μας να μην επηρεαστούν από τις αντίξοες συνθήκες. Η τεχνογνωσία και εμπειρία μας επέτρεψε στους υποψηφίους μας να συμμετάσχουν κανονικά στις εξετάσεις Lower, Advanced, και Proficiency, και να πετύχουν τους στόχους τους! Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά, αλλά και στους καθηγητές/τριες τους, που με αυταπάρνηση και επιμονή εργάστηκαν σκληρά για αυτό το αποτέλεσμα!

.

PROFICIENCY (Level C2)

.

Cambridge CPE

  1. Γερμάνη Ελένη-Μαρία

  2. Δεμερτζή Μαρία

  3. Μεχμέτη Αλέξανδρος

  4. Στύλας Άγγελος Grade B!

.

Michigan ECPE

  1. Αγγελούσης Δημήτριος

  2. Αγόρου Φιλιππία

  3. Βεντούρα Αικατερίνη

  4. Γιαλαμάς Νικόλαος

  5. Καρίνα Μαγδαληνή

  6. Καφίδας Απόστολος-Άγγελος

  7. Κεραμίδας Βασίλειος

  8. Κοτούλας Θεόδωρος

  9. Κοτσοβός Ελευθέριος

  10. Κοτσοβός Παναγιώτης

  11. Κουτούδης Νικόλαος

  12. Νταρίκος Δημήτριος

  13. Σούλα Εσμεράλντα

  14. Τανούδης Βασίλειος

  15. Τσιούκα Μαριέττα

  16. Φραδέλος Χρήστος

.

Michigan State CELP

  1. Καπατσέλος Δημήτριος

  2. Ράπτη Έφη

.

ESB C2

  1. Παπανάτσιος Γεώργιος

.

LanguageCert C2

  1. Fisheku Anxhela

  2. Δελεντζές Γεράσιμος

  3. Διανέλλος Απόστολος

  4. Κάλαρη Μαρία

  5. Παπαγεωργίου Ζηνωβία

  6. Παπανδρεοπούλου Ευαγγελία-Αναστασία

  7. Περιστέρης Δημήτριος

  8. Ρέππου Ζωή

.

.

ADVANCED (Level C1)

.

Cambridge CAE

  1. Koci Klea

  2. Βικιώτη Χαρίκλεια

  3. Σουλικιά Κωνσταντίνα

.

TOEIC C1

  1. Βελούδου Απολλωνία*

  2. Μαργέλου Ασπασία-Μαρία

  3. Προβίδα Δήμητρα*

  4. Τζοάνος Αλέξιος*

*Κατά εξαίρεση, οι τρεις αυτοί μαθητές αναφέρονται σε αυτή τη λίστα, καθώς, ενώ εξετάζονταν για επίπεδο Β2, επέτυχαν βαθμολογία επιπέδου Advanced.

.

.

LOWER (Level B2)

.

Cambridge FCE

  1. Asllani Kristela

  2. Haxhillari Χρήστος

  3. Αρεβύθη Βασιλική

  4. Βελούδου Απολλωνία Grade A!

  5. Γκρότζος Κωνσταντίνος-Ιωάννης

  6. Γούσιος Βασίλειος Grade B!

  7. Δεμιρίδης Μιχαήλ-Άγγελος Grade B!

  8. Ζιάκα Ζωή-Μαρία

  9. Καραγιάννης Άγγελος Grade B!

  10. Καρναβά Μαρία

  11. Κιορλάρη Αλέξης Grade B!

  12. Κούντρια Κυριακή

  13. Κτενά Ζωή-Παναγιώτα

  14. Κωνσταντίνου Αθανάσιος

  15. Μαυροφριδάκη Ελένη

  16. Μπαλτάς Βασίλειος Grade B!

  17. Μπέτσος Στυλιανός

  18. Οικονόμου Μιχαήλ Grade B!

  19. Παλαιού Μαρία

  20. Παντελόγλου Λυδία

  21. Παπαρρίζος Ιωάννης Grade B!

  22. Παππάς Παναγιώτης-Όμηρος

  23. Παρισοπούλου Μαρία-Κωνσταντίνα

  24. Προβίδα ΔήμητραGrade B!

  25. Ρουσμένης Αναστάσιος-Μάριος

  26. Σκοτίδα Άννα Grade B!

  27. Σούλα Ελεάννα

  28. Σταμούλης Δημήτριος-Σπυρίδων

  29. Στύλα Κασσιανή

  30. Σωτηρίου Σωκράτης

  31. Ταγγούλης Απόστολος Grade B!

  32. Τζοάνος Αλέξιος Grade B!

  33. Τιμπλαλέξης Δημήτριος

  34. Τριανταφύλλου Ιωάννα

  35. Τσαντού Χριστίνα

  36. Τσίρος Αθανάσιος-Ελευθέριος Grade B!

  37. Φρούντζου Γεωργία Grade B!

  38. Φυσέκη Αντωνία

  39. Χιουκτούρης Χρήστος

  40. Χορομνέα Δημήτριος-Ευριπίδης

  41. Χορομνέα Ελισάβετ-Μαρία

  42. Χριστοφορίδου Μαριάνθη Grade B!

.

Michigan ECCE

  1. Βλαχλή Αναστασία

  2. Βλάχος Μιχαήλ

  3. Κεραμίδας Ιωάννης

  4. Παζαρά Όλγα-Μαρία

  5. Χορταργιά Αθανασία

.

Michigan ABLE

  1. Kucllari Filipo

  2. Mehilli Selime

  3. Ntoulellari Mariglen

  4. Μαϊμάρη Ελένη

  5. Νταϊλάνη Νικολέτα

  6. Σκεμπέ Ελευθερία

.

LanguageCert B2

  1. Agkolli Ιωάννα

  2. Cekrezi Megi

  3. Cypi Mariglen

  4. Βασάλος Μάριος

  5. Γαρουφάλη Παναγιώτα-Ευαγγελία

  6. Γκόλια Ελένη

  7. Διαμαντοπούλου Άννα High Pass!

  8. Καράπαπας Ιωάννης

  9. Κούντρια Ασημίνα

  10. Μακρόπουλος Δημήτριος-Νικόλαος

  11. Μιχαλόπουλος Διονύσιος-Γεώργιος

  12. Παναγιωτίδη Πωλίνα

  13. Πινιάρης Δημήτριος-Εμμανουήλ

  14. Τάσιος Ηλίας

  15. Τσαλούρη Νικολέτα

  16. Τσαρέλας Φώτης

  17. Τσιομπάνη Χριστίνα High Pass!

.

TOEIC B2

  1. Banaj Sara

  2. Βαλαμούτης-Παγόνας Νικόλαος

  3. Βαταμίδου Κωνσταντίνα

  4. Γεωργαλαδάκης Γεώργιος

  5. Θεοχάρης Αθανάσιος

  6. Ιωαννίδης Νικόλαος-Άγγελος

  7. Καλιμόπουλος Δημήτριος

  8. Κυτούδης Νικόλαος

  9. Μαγιατλή Νικολέτα

  10. Μπόλτσης Γεώργιος

  11. Παπαχαρίση Ανάστασις

  12. Πολύζος Γεώργιος

  13. Σαββίδη Κυριακή-Αποστολία

  14. Σεφαλίδης Θωμάς

  15. Σταμούλη Άρτεμις

  16. Τόλιας-Μαργιόλης Πέτρος

  17. Τρύφωνος Μάριος

  18. Τσαλπαρά Ζωή

  19. Τσιγαρίδα Δέσποινα

  20. Φυτιλής Κωνσταντίνος-Άγγελος

  21. Χρήστου Χρήστος-Μάριος

.

LRN B2

  1. Zylali Erjona

  2. Αντωνοβαρδάκη Ευθυμία-Μαρία

  3. Ασπρούδης Ηλίας-Ζήσης

  4. Καδδάς Νικόλαος

  5. Καραμπελιά Μαρία-Γρηγορία

  6. Ντόνας-Τσιάκας Κωνσταντίνος Merit!

  7. Παπαδόπουλος Βασίλειος

  8. Παπαδόπουλος Στέργιος

  9. Σκεμπές Βασίλειος

  10. Τροφαντός Ευστράτιος-Παναγιώτης

  11. Τσακερόπουλος Ιωάννης Merit!

.

.

LEVEL B1

.

Cambridge B1

  1. Asllani Mechmet

  2. Begka Kledi

  3. Koci Αριστοτέλης

  4. Γιαμαρέλου Παρασκευή

  5. Γιάνκου Αικατερίνη

  6. Ζιάκα Αναστασία-Μαρία

  7. Κουρκούβελος Ιωάννης

  8. Μιράκα Μελίνα

  9. Μουντούρης Κέρσος-Γρηγόριος

  10. Χράπαλος Γεώργιος 



ΕΝΗΛΙΚΕΣ

Proficiency 

Cambridge CPE

  1. Ασλανίδης Παναγιώτης-Σταύρος 

Michigan ECPE

  1. Αναγνώστου Αποστολία 

  2. Μπαρακάκου Χρυσούλα 

PeopleCert C2

  1. Αδάμου Άννα 

  2. Αργυρακούλη Ευαγγελία 

  3. Γουλέτσιος Νικόλαος 

  4. Εγκρισελασβίλι Μάια  High Pass!

  5. Κεκελέκη Αθηνά-Χριστίνα 

  6. Κούρτη Δήμητρα 

  7. Κουσίδου Σοφία 

  8. Λαβαντσιώτη Αικατερίνη 

  9. Σαράντη Αργυρώ 

  10. Σταματοπούλου Νικολέττα 

  11. Τσουμπέκος Αθανάσιος 

LRN C2

  1. Αγραφιώτη Παρασκευή Merit!

  2. Γκουργκούτα Μαρίνα Distinction!

  3. Δαλακούρα Βαλεντίνα Distinction!

  4. Ζέκη Ελισάβετ-Κωνσταντίνα

  5. Θεοδώρου Ιωάννης Merit!

  6. Καραμέτου Παυλίνα-Αρετή Merit!

  7. Κουτσοσπύρου Βικτόρια

  8. Ποιμενίδη Δέσποινα Merit!

  9. Φραγκιά Κυριακή Distinction!

  10. Χασκή Χριστίνα Merit!

.

ADVANCED (Level C1)

.

Cambridge CAE

  1. Καραμανώλης Αθανάσιος

.

IELTS C1

  1. Δασκαλόπουλος Γεώργιος

  2. Εξαμιλιώτη Στέλλα

  3. ΜπατζελήΓιούλη

  4. Ντίνου Ηλιάνα-Βασιλική

  5. Τυλιγαδά Βίκυ

.

LanguageCert C1

  1. Καραμανλής Τρύφων

  2. Μπαμίχας Γεώργιος

  3. Πετρέλης Χαρίλαος

  4. Παπακωνσταντίνου Κατερίνα

  5. Τσέργα Βάλια


Lower

Michigan ECCE

  1. Σαμαράς Βάιος

TOEIC B2

  1. Γάκης Βασίλειος

  2. Καλλίας Αναστάσιος

  3. Κουρουγεωργάκη Βασιλική

  4. Κουρουγεωργάκη Ιορδάνα

  5. Φωτάκης Κωνσταντίνος

  6. Χειμωνίδη Γεωργία



*Καθώς δεν θέλουμε να δημιουργήσουμε παραπλανητικές εντυπώσεις με επανάληψη των ίδιων ονομάτων (που όμως αναφέρονται στο ίδιο επίπεδο εξέτασης από διαφορετικούς φορείς, π.χ. CambridgeLower και MichiganLower), κάθε μαθητής αναφέρεται στην παραπάνω λίστα ΜΟΝΟ μια φορά ακόμη και αν επέτυχε σε παραπάνω από μια εξέταση(εκτός αν αναφέρεται σε δύο διαφορετικά επίπεδα ή εκ παραδρομής).